Centrum gięcia i formowania rur

produkcja kontraktowa - usługi - sprzedaż maszyn - serwis

Polityka Prywatności

Wykorzystamy Twoje dane, aby skontaktować się z Tobą w sprawie naszych usług i produktów.

Twoje pytanie
Nasze zalety
1
Rud E.S. jest wyspecjalizowaną firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w gięciu rur. Nowy sprzęt, kompetentni technicznie specjaliści, duże doświadczenie - to gwarancja jakości i niezawodności jako partnera.
2
Rud E.S. jest autoryzowanym dealerem producenta giętarek do rur. Wsparcie techniczne, produkcja oprzyrządowania, konserwacja i naprawa, szkolenia.
3
Rud E.S. wykonuje zadania w sposób zintegrowany, zapewniając wsparcie techniczne dla klienta na wszystkich etapach produkcji i projektowania.
4
Rud E.S. jest producentem i konstruktorem maszyn do redukcji rur. Własny rozwój, wsparcie, części zamienne i inne dostępne. Projektujemy maszyny i urządzenia dla konkretnych zadań.
5
Rud E.S. jest przedsiębiorstwem, które posiada w swoim bilansie dużą ilość sprzętu i jest w stanie realizować złożone projekty. Zaginarka CNC do blach, prasy hydrauliczne 160 i 315 ton, frezarskie centra obróbcze CNC, zgrzewarka punktowa i inne. (52 jednostki).
6
Rud E.S. jest pierwszą firmą na Ukrainie specjalizującą się w obróbce rur. Oferujemy nie tylko usługi, ale również technologie, wsparcie techniczne, sprzęt, szkolenia i nasze doświadczenie.
Firma Rud E.S.
Firma znajduje się w samym sercu Ukrainy, w mieście Dniepr.
Nowoczesny sprzęt - urządzenia produkcyjne i zarządzanie fabryką znajdują się na terytorium ponad 3000 metrów kwadratowych. Sklep wyposażony w nowoczesny park maszynowy, w większości z CNC, pozwala na produkcję wysokiej jakości wyrobów w krótkim czasie i w przystępnej cenie.
Wysoko wykwalifikowana kadra - Wysoki profesjonalizm i nowoczesne podejście inżynierów i projektantów pozwala na tworzenie wysokiej jakości i zaawansowanych technologicznie produktów uznanych nie tylko na Ukrainie, ale i na świecie, co potwierdzają europejskie i lokalne certyfikaty krajów importujących.
Doświadczenie - W ciągu 12 lat owocnej pracy rozwinęliśmy i nadal rozwijamy wiele obiecujących obszarów jako segment produktowy (towary i usługi) oraz technologiczny.
Kontakty
Ukraina, Dnepr, ul. Bolszaja Dyivska 545
dawny Dnieprowski Zakład Urządzeń Technologicznych
+380662732002
+380732732002
+380682732002

e-mail:rudmfg.com@gmail.com
Made on
Tilda